728 787 787

Jednym z najpopularniejszych zadań, wykonywanych przez naszą firmę jest transport mebli. To przedmioty, które stanowią, zarówno element użytkowy, jak i dekoracyjny. Są stałą częścią wystroju i każdy pragnie, aby dotarły do miejsca docelowego bez szwanku.

Transport mebli – jak się do niego przygotować?

Przede wszystkim meble do transportu muszą być puste. Nie jest to raczej problem w przypadku zakupu mebli, ale warto o tym pamiętać np. przy przeprowadzce lub w sytuacji, w której kupujesz meble używane – po prostu sprawdź, czy nic nie zostało w środku. Wszystkie pozostawione w środku przedmioty mogą uszkodzić się w czasie transportu. W znaczący sposób utrudniają również załadunek i rozładunek, ponieważ mogą wypadać. Jeżeli chodzi o przewóz szaf, biurek, komód, szafek itd., bardzo istotne jest zabezpieczenie ich przed otwieraniem się. Warto zakleić wszystkie drzwiczki i szuflady przeźroczystą taśmą klejącą (nie używaj brązowej, pozostawia ślady!). Jeżeli w skład usługi będzie wchodził transport sprzętu elektronicznego lub AGD, zabezpiecz go styropianem, folią bąbelkową lub folią stretch. Uprzednio wyjmij wszystkie ruchome elementy, które można usunąć – półki, a jeśli istnieje taka możliwość, także szuflady.

Przeprowadzki - transport mebli

Transport mebli wielkogabarytowych

Nieco odrębną kwestią jest transport mebli wielkogabarytowych. Ze względu na swoje rozmiary są one, nie tylko ciężkie, ale również nieporęczne. Łatwo wówczas, zarówno o zniszczenie takiego mebla, jak również o nieszczęśliwy wypadek. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo, nie tylko mienia, ale także wszystkich osób biorących udział w przeprowadzce lub przewozie mebli. Dlatego konieczny może okazać się demontaż mebli wielkogabarytowych. Wówczas należy pamiętać o tym, by dokładnie zebrać, spakować i zabezpieczyć wszystkie, mniejsze elementy, służące do montażu: śruby, kołki, suwnice, koła itp. W miejscu docelowym możliwy jest montaż mebli na życzenie klienta.

Przeprowadzki - transport mebli

Profesjonalny transport mebli – powierz go specjalistom

Niezależnie od tego, czy kupiłeś nowe meble, czy może okazyjnie udało Ci się nabyć meble używane, z pewnością pragniesz, aby dotarły one do Twojego domu w jednym kawałku. Rozumiemy, że nie każdy posiada odpowiedni samochód do przewozu mebli. Dlatego też w naszej ofercie znajduje się usługa transportu mebli. Jedyne co musisz zrobić, to skorzystać z kilku powyższych porad, mówiących, jak przygotować meble do transportu. Jeżeli jednak wolisz, aby meble do transportu zostały przygotowane przez profesjonalistów, zgłoś się do nas wcześniej. Wówczas zajmiemy się, nie tylko transportem, ale również demontażem, pakowaniem i przygotowaniem.

Przeprowadzki - transport mebli

Zupełnie nieistotne jest dla nas, czy będziemy przewozić meble kupione przez Internet, czy wprost z drogiego salonu meblarskiego. Wszystkie powierzone nam przedmioty traktujemy z taką samą dbałością, zachowując najwyższy standard usług.

Skorzystaj z darmowej wyceny!


Na terenie Warszawy i okolic dojedziemy na miejsce, sporządzimy dokładną wycenę, doradzimy i odpowiemy na wszelkie pytania.

Całkowicie bezpłatnie!

Samochód dostawczy

Zadzwoń Teraz 728 787 787