728 787 787

Każda przeprowadzka to ważny krok życiowy, a także spore przedsięwzięcie logistyczne. Dlatego nasza firma stara się ją ułatwić, jak tylko się da. Każdy z naszych kierowców ma ze sobą kartony do pakowania przedmiotów – zazwyczaj po kilka sztuk – w razie, gdyby okazały się potrzebne. Można również wcześniej zgłosić chęć ich nabycia, wówczas kierowca przywozi kartony do pakowania w zamówionej ilości. W razie potrzeby oferujemy Ci również inne produkty, które pozwolą na bezpieczne spakowanie sprzętu oraz bezpieczny transport mebli i urządzeń. Należą do nich m.in. folia bąbelkowa czy folia stretch.

Jeżeli nie masz pojęcia od czego w ogóle zacząć lub po prostu nie masz czasu, proponujemy Ci także opcję, jaką jest kompleksowa usługa przeprowadzkowa. W ramach tego rozwiązania, to my zajmiemy się takimi czynnościami, jak:

  • demontaż mebli oraz sprzętów;
  • pakowanie rzeczy do przeprowadzki;
  • zabezpieczanie delikatnych przedmiotów;
  • załadunek i zabezpieczenie mienia;
  • transport i wniesienie do nowego lokum.
Pakowanie i zabezpieczanie-mienia

Dzięki temu o nic nie będziesz musiał się martwić – nasza firma przeprowadzkowa zajmie się wszystkim za Ciebie! Jednocześnie możesz być absolutnie pewny, że całe Twoje mienie będzie z nami bezpieczne.

Jednakże, aby dobrze przygotować się do przeprowadzki, powinniśmy wiedzieć dokładnie, czym będziemy się zajmować. Zawsze proponujemy niezobowiązującą wizytę poglądową, w czasie której bezpłatnie, jeden z członków naszego zespołu określi zakres prac oraz potrzebne środki.

Pakowanie i zabezpieczanie-mienia

Skorzystaj z darmowej wyceny!


Na terenie Warszawy i okolic dojedziemy na miejsce, sporządzimy dokładną wycenę, doradzimy i odpowiemy na wszelkie pytania.

Całkowicie bezpłatnie!

Samochód dostawczy

Zadzwoń Teraz 728 787 787