728 787 787

Nasi klienci najczęściej decydują się na opcję, jaką jest przeprowadzka standardowa, czyli zorganizowana według stałych zasad przez naszą firmę. Jeżeli nie wiesz, jak przygotować się do przeprowadzki, w razie potrzeby pomożemy Ci już na etapie składania zamówienia. Możesz nabyć u nas kartony do przeprowadzki oraz materiały pakowne, które dostarczymy wcześniej, abyś mógł bezpiecznie i solidnie spakować swoje rzeczy. Udzielamy też wszelkich informacji na temat tego, jak pakować rzeczy do przeprowadzki.

Gwarancja spokoju

Rozumiemy, że przeprowadzka, to nie tylko przetransportowanie rzeczy z punktu A do punktu B, lecz także przeniesienie Twojego dorobku i przedmiotów o wartości sentymentalnej. Dlatego też do każdej przeprowadzki podchodzimy w sposób indywidualny, zapoznając się ze specyfikacją przewożonych przedmiotów. Jesteśmy też silnie wyczuleni na życzenia klientów oraz ich dodatkowe uwagi. Każda przeprowadzka wiąże się z zaangażowaniem wszystkich naszych środków i sił. Maksimum oferowanych przez nas możliwości jest gwarantem Twojego 100% spokoju o los Twoich rzeczy.

Przeprowadzki krajowe

standardowej przeprowadzka obejmuje:

  • załadunek Twojego mienia;
  • dokładne zabezpieczenie wszystkich przewożonych przedmiotów;
  • przewiezienie rzeczy do nowego miejsca;
  • rozładunek mienia oraz wniesienie go w wyznaczone miejsce.
Przeprowadzki krajowe

Twój dom, zarówno ten, z którego się wyprowadzasz, jak i ten nowy, to Twoje prywatne królestwo. Rozumiejąc to nasza firma przeprowadzkowa dokłada wszelkich starań, aby zachować przyjazną atmosferę przeprowadzki, przy jednoczesnym poszanowaniu Twojej intymności.

Gwarantujemy, że przeprowadzka z nami będzie dla Ciebie dobrym wspomnieniem.

Przeprowadzki krajowe

Skorzystaj z darmowej wyceny!


Na terenie Warszawy i okolic dojedziemy na miejsce, sporządzimy dokładną wycenę, doradzimy i odpowiemy na wszelkie pytania.

Całkowicie bezpłatnie!

Samochód dostawczy

Zadzwoń Teraz 728 787 787