728 787 787

Nie zawsze wszystko da się z góry zaplanować. Doskonale to rozumiemy i właśnie ze względu na to niestraszna jest nam także nieplanowana przeprowadzka. Sprawdza się ona najlepiej wtedy, gdy konieczne jest przewiezienie niewielkiej ilości rzeczy. Jeśli zastanawiasz się, jak szybko przewieźć meble, telewizor lub potrzebny jest Ci sprzęt AGD – idealnie trafiłeś! Tego rodzaju zlecenia realizowane są przez nas w trybie „natychmiastowym”. W około dwie godziny jesteśmy w stanie zorganizować dla Ciebie transport, który przeprowadzi najlepsza ekipa przeprowadzkowa.

Transport mebli – jak się do niego przygotować?

Szybka przeprowadzka – jak przygotować meble do transportu? Oto kilka pomocnych wskazówek:

  • przygotuj wszystkie worki, kartony i pojemniki, jakie chcesz wykorzystać do transportu rzeczy;
  • spakuj do nich zawartość mebli, lodówki itd.;
  • przeprowadź demontaż wielkogabarytowych mebli lub przygotuj się na niego (pomożemy Ci);
  • zdemontuj zabudowę, odłącz od prądu/wody wszystkie sprzęty i urządzenia, lampy itp., które mają zostać przewiezione.
Przeprowadzki prywatne

Demontaż i odłączanie sprzętu

Oczywiście, w razie konieczności, nasza firma przeprowadzkowa ma gotową ekipę, która na życzenie klienta przeprowadzi również demontaż i odłączanie. Wszystkie przewożone sprzęty i przedmioty zawsze zabezpieczamy. Dlatego mamy przy sobie niezbędne elementy, takie jak folia bąbelkowa, papier pakowy czy przekładki. Doskonale wiemy również, jak zabezpieczyć meble folią stretch oraz jak spiąć pasy na meblach i sprzętach. Dbamy o bezpieczeństwo transportowanego przez nas Twojego mienia, więc możesz nam spokojnie zaufać!

Przeprowadzki prywatne

Skorzystaj z darmowej wyceny!


Na terenie Warszawy i okolic dojedziemy na miejsce, sporządzimy dokładną wycenę, doradzimy i odpowiemy na wszelkie pytania.

Całkowicie bezpłatnie!

Samochód dostawczy

Zadzwoń Teraz 728 787 787