728 787 787

Przeprowadzka zagraniczna, to zawsze wymagające przedsięwzięcie. Wiele osób boi się podjęcia takiej decyzji, ze względu na liczne, związane z nią trudności. Nasza doświadczona firma przeprowadzkowa zajmowała się już niejedną, skomplikowaną przeprowadzką, dlatego z całą odpowiedzialnością możemy polecić Ci skorzystanie z naszych usług.

Usługa przeprowadzki zagranicznej obejmuje m.in.:

Podejmując się wyzwania, jakim jest przeprowadzka zagraniczna, zawsze proponujemy klientowi usługę pakowania mienia lub konsultację w tej kwestii. Międzynarodowy przewóz rzeczy wymaga spełnienia konkretnych procedur. Przepisy, dotyczące transportu, są bardzo restrykcyjne i warto w tej kwestii zaufać profesjonalistom. Niezwykle istotna jest także odległość, jaką trzeba pokonać, wykonując międzynarodowy transport mebli, sprzętów i pozostałych przedmiotów. Nasz zespół zadba o to, aby wszystkie Twoje rzeczy dotarły do miejsca przeznaczenia w nienaruszonym stanie. Co więcej, pomożemy również ustawić przetransportowane rzeczy w nowym domu czy mieszkaniu.

Przeprowadzki zagraniczne

Skorzystaj z darmowej wyceny!


Na terenie Warszawy i okolic dojedziemy na miejsce, sporządzimy dokładną wycenę, doradzimy i odpowiemy na wszelkie pytania.

Całkowicie bezpłatnie!

Samochód dostawczy

Zadzwoń Teraz 728 787 787