728 787 787
Pakowanie i zabezpieczanie mienia

Każda przeprowadzka to spore przedsięwzięcie logistyczne. Dlatego nasza firma stara się ją ułatwić, jak tylko się da. Każdy z naszych kierowców ma ze sobą kartony do pakowania przedmiotów – zazwyczaj po kilka sztuk – w razie, gdyby okazały się potrzebne.

Pakowanie i zabezpieczanie mienia

Jednym z najpopularniejszych zadań, wykonywanych przez naszą firmę jest transport mebli. To przedmioty, które stanowią, zarówno element użytkowy, jak i dekoracyjny. Są stałą częścią wystroju i każdy pragnie, aby dotarły do miejsca docelowego bez szwanku.

Przeprowadzki prywatne

Nie zawsze wszystko da się z góry zaplanować. Doskonale to rozumiemy i właśnie ze względu na to niestraszna jest nam także nieplanowana przeprowadzka. Sprawdza się ona najlepiej wtedy, gdy konieczne jest przewiezienie niewielkiej ilości rzeczy.

Przeprowadzki biurowe

Kierując się swoim doświadczeniem oraz szerokim zapotrzebowaniem na rynku oferujemy również usługi takie jak: przeprowadzka biurowa, przeprowadzka firmy, przeprowadzka sklepu, a nawet przeprowadzka biblioteki, muzeum, instytucji czy urzędu.

Przeprowadzki krajowe

Nasi klienci najczęściej decydują się na opcję, jaką jest przeprowadzka standardowa, czyli zorganizowana według stałych zasad przez naszą firmę. Jeżeli nie wiesz, jak przygotować się do przeprowadzki, w razie potrzeby pomożemy Ci już na etapie składania zamówienia.

Przeprowadzki międzynarodowe

Przeprowadzka zagraniczna, to wymagające przedsięwzięcie. Wiele osób boi się podjęcia takiej decyzji, ze względu na liczne trudności. Nasza doświadczona firma przeprowadzkowa zajmowała się już niejedną, skomplikowaną przeprowadzką.

Przeprowadzki nietypowe

Już niejednokrotnie zdarzyła nam się przeprowadzka niestandardowa do zrealizowania. Jest to taka przeprowadzka, w której przewożone są niecodzienne przedmioty. Do tego rodzaju zadań należy np. transport pianina czy fortepianu, transport sejfu, serwerów etc.

Skorzystaj z darmowej wyceny!


Na terenie Warszawy i okolic dojedziemy na miejsce, sporządzimy dokładną wycenę, doradzimy i odpowiemy na wszelkie pytania.

Całkowicie bezpłatnie!

Samochód dostawczy

Zadzwoń Teraz 728 787 787